Kategorie

Respirátor FFP2/KN95 5ks

Model: Respirátor FFP2
Dostupnost: Skladem
CZK
Maloobchodní cena 350 Kč 350
Bez daně: 289 Kč
Množství:  

Čtyřvrstvý respirátor FFP2/KN95  s tvarovaným nosovým klipem s gumičkami je určen k ochraně dýchacích orgánů před pevnými částicemi a aerosoly nad 0,3 mikrony. Chrání proti virům, bakteriím a plísním.

Efektivita filtrace je více než 95 %.
 
V souladu s normou CE EN 149:2001 plus A1:2009 (dle nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/425).
 
Životnost je závislá na koncentraci částic v atmosféře uživatele a jeho dechové frekvenci. Respirátory nechrání proti plynům, toxickým, radioaktivním a mikrobiálním částicím a škodlivým parám. Nepoužívejte je v místech, kde je méně než 19,5% koncentrace kyslíku či v prostředích s jedovatými plyny.
 
Balení obsahuje 5 ks.
 
Návod k použití:
  1. Umyjte si ruce před nasazováním respirátoru/polomasky nebo se nedotýkejte vnitřní strany respirátoru/polomasky při nasazování, aby se tak snížila možnost kontaminace respirátoru/polomasky.
  2. Přiložte respirátor nánosníkem na kořen nosu, přidržte masku na obličeji a upravte pozici respirátoru pod bradou.
  3. Upravte a umístěte masku tak, aby Vám to bylo pohodlné a maska přiléhala na obličej.
  4. Gumičky natáhněte za Vaše uši a poté přiložte prsty na kovový nosník a stlačte jej tak, abyste zajistili správné přilnutí respirátoru k nosu.
  5. Po nasazení zkontrolujte přilnavost masky: zakryjte respirátor opatrně dlaněmi rychle vydechněte. Pokud vzduch uniká kolem nosu, upravte kovový nosník, pokud kolem tváří, opatrně upravte okraje masky, nebo opakujte postup nasazení masky. Pokud vzduch neuniká, respirátor je správně nasazen.

Upozornění

  • Respirátor se nečistí, je určen k jednorázovému použití. Není vhodný k použití ve zdravotnictví.
  • Skladujte v suché oblasti s pokojovou teplotou.
  • Jestliže máte na tváři fousy či jiné pleťové ochlupení, může docházet k pravděpodobné netěsnosti respirátoru na dosedací ploše těsnící linie.

U TOHOTO PRODUKTU NENÍ MOŽNOST VRÁCENÍ - ODSTUPU OD SMLOUVY - Z HYGIENICKÝCH DŮVODŮ

Cena: 70 Kč/kus vč.DPH