Kategorie

Bio čistič proti sazím a stopám po ohni Petromax

Bio čistič proti sazím a stopám po ohni Petromax
Výrobce: PETROMAX
Model: PET-762011
Dostupnost: Obvykle skladem
Dostupnost produktu Vám upřesní náš specialista
CZK
427
Naše cena 427 Kč
Bez daně: 353 Kč
Množství:  

Organický čistič na saze a stopy po ohni rychle a efektivně odstraní odolné nečistoty z vašich venkovních varných zón Petromax.  Přípravek obsahuje přírodní aktivní složky, které jsou obzvláště šetrné k materiálu vašeho outdoorového vybavení. Čistič je biologicky odbouratelný a bez umělých vonných látek nebo barviv.

Můžete jej bez váhání použít na ocelové, nerezové, smaltované nebo práškově lakované povrchy a zároveň přispět k optimálnímu zachování materiálu. Zanechává ochrannou vrstvu, která přímo působí proti tvorbě rzi. Tímto způsobem se můžete postarat o dvě věci v jediném kroku a podpořit dlouhou životnost svého ohnivzdorného kuchyňského vybavení.

Petromax - Bio čistič proti sazím a stopám po ohni se skládá nejen z ekologicky šetrných ingrediencí: láhev s praktickou rozprašovací hlavou je také vyrobena z recyklovaného materiálu. V ruce tak držíte čistou a přirozenou čisticí sílu, kterou lze přímo aplikovat. Chcete-li ze svého venkovního kuchyňského vybavení odstranit oleje, mastnotu a nevzhledné známky používání - nastříkejte přípravek na daná místa vydatně. Po krátké době působení lze váš gril nebo kuchyňské náčiní opláchnout čistou vodou a poté otřít suchým hadříkem. V případě silně postižených oblastí můžete organický čistič zapracovat také měkkým kartáčkem nebo houbičkou na nádobí. Nikdy při čištění nepoužívejte drátěnku, protože může dojít k povrchovému poškození materiálu. 

Venkovní zařízení z kovu, zejména s  povrchovou úpravou nebo lakovaným povrchem, zůstává ideálně chráněno proti rezivění a při pravidelném používání může být dlouhodobě používáno.

Pro svou schopnost rozpouštět tuk není  Petromax - Bio čistič proti sazím a stopám po ohni vhodný na patinované povrchy litiny, tepaného železa nebo ohniště. Dbejte prosím bezpečnostních a aplikačních pokynů na štítku.

Technické údaje

  • obsah: 750 ml 

  • složení: 5 - 15 % neiontové povrchově aktivní látky, < 5 % aniontové povrchově aktivní látky, < 5 % amfoterní povrchově aktivní látky

  • hmotnost: 835g

  • vhodné pro: ocel, nerez, smalt, neželezné kovy a jejich slitiny, práškově lakované a pozinkované povrchy, hliník